0
Basket is empty
0

  APC Rack PDU 9000 Switched, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19

  APC Rack PDU 9000 Switched, ZeroU, 32A, 230V, (21) C13 & (3) C19
   
  Producer
  APC
  Code
   RAAP0270 
  Part No.
  APDU9953
  Your price exc. VAT
  1 113.71 EUR
  Recycle fee
  0.45 EUR , VAT:  21%  (Všechna doposud nezařazená IT zařízení nad 5 kg do)
  Your price  with RF*
  1 113.71 EUR
  VAT
  21%
  Your price inc. VAT
  1 347.59 EUR
  Price guarantee
  Find better price on net?  Inform us!
  Warranty
  24 Month
  Prodejna s DPH
  1 367.87  EUR

   Product details

   Spínací stojanové jednotky PDU poskytují měření v kombinaci s řízeným zapínáním a vypínáním jednotlivých zásuvek umožňujícím dálkové ovládání napájení příslušných zařízení, jejich postupné zapínání...
   Zahrnuje: Instalační příručku, Skříňové instalační konzole, Bezpečnostní příručka, Sériový kabel pro konfiguraci

   Výstupní přípojky (3) IEC 60320 C19, (21) IEC 60320 C13
   Typ připojení vstupu  IEC 60309 32 A 2P + E

   Rychlost
   Možnost rozšíření paměti typu flash
   Rychlá a snadná aktualizace firmwaru stažení ze sítě umožňuje vylepšení produktů. Rovněž eliminuje nutnost výměny produktů, pokud dojde k vydání nových funkcí. (Poznámka: Pouze jednotky připojené v síti.)
   Wireless Connectivity
   Compatible with the optional APC USB WiFi Device for cableless connectivity over WiFi that speeds deployment and simplifies moves, adds, and changes (9000 Series PDUs only - expected to be available on units manufactured after March 2021).

   Hydraulic Magnetic Circuit Breakers
   Provide increased availability by maintaining trip current over a wide temperature range.
   C13/C15 and C19/C21 Hybrid Outlets
   Available on select 9000 series PDUs only, Industry 1st hybrid outlets allow 60C operating temperature at full load, are fully compatible with standard C14 and C20 power cords, and are future proofed for implementation of higher temperature rated devices requiring C16 and C21 power cords.
   High Retention Outlets
   With no special power cords required, high retention outlets provide up to twice the holding force to reduce risk of accidental disconnect on 9000 series PDUs.
   Field-replaceable NMC
   Integrated Network Management Card/Display Module can be replaced in the field to minimize downtime disruption in the unlikely event of a failure.

   Sdílení síťových portů
   Umožňuje připojit čtyři stojanové jednotky PDU pomocí vstupních a výstupních portů, takže je zapotřebí pouze jedno síťové připojení.
   Outlet Level Grouping
   Outlet power sequencing can be configured to group any combination of outlets to power up or down together providing flexibility.
   Přístup více uživatelů
   Podporuje až čtyři přístupové úrovně ? správce, uživatel zařízení, uživatel pouze pro čtení a uživatel pouze pro síť ? s požadavkem uživatelského jména a hesla.
   Funkce správy sítě
   Plně vybavená rozhraní síťové správy nabízející standardizovanou správu prostřednictvím webu, protokolu SNMP a Telnetu. Umožňuje uživatelům přistupovat k jednotkám, nastavovat jejich konfiguraci a spravovat je ze vzdálených míst a šetřit tak drahocenný čas. S touto funkcí souvisí možnost snadno a rychle inovovat firmware stažením ze sítě do nainstalovaných jednotek při pozdějších vylepšeních produktů.
   Enhanced Cybersecurity
   9000 series PDUs include APC Network Management card with security features including secured interfaces and a modified password policy providing peace of mind.
   EcoStruxure IT Ready
   Seamless integration of one or many PDUs including alerts and control with EcoStruxure IT. Allows IT and data center professionals to monitor and manage all of their critical IT infrastructure on-premise, in the cloud, and at the edge from anywhere.
   1% Metering Accuracy
   Providing the same level of accuracy as a utility company meter by adhering to IEC 62053-21 class 1, 1% metering accuracy provides peace of mind to use these PDUs to bill based on power usage. In addition, the higher level of accuracy ensures the most precise measures for capacity planning and threshold alarm monitoring. Available on 9000 series PDUs.
   Limitní hodnoty pro varování
   Definice úrovně výstrah před přetížení obvodů. Uživatel je o možných problémech informován prostřednictvím síťových a vizuálních výstrah. (Poznámka: Dostupné pouze u jednotek podporujících monitorování proudu. Dostupnost lze ověřit ve specifikacích dané jednotky.)
   Limitní hodnoty pro varování
   Definice úrovně výstrah, které zamezí přetížení okruhů. Uživatel je o možných problémech informován prostřednictvím síťových a vizuálních výstrah.
   Gigabit Ethernet Connectivity

   Jediný vstupní zdroj napájení
   Dodávka napájení přivedeného jedním kabelem mnoha dalším zařízením a pohodlné napájení zařízení instalovaných ve stojanech. Při instalaci šetří čas a peníze použitím jediného přívodního kabelu a standardních konektorů.
   Pro montáž do stojanu
   Zahrnuje možnosti vodorovné a svislé montáže a montáže bez nástrojů. Umístí napájení na nejžádanější místo – do stojanů vedle zařízení.
   Široký rozsah vstupních a výstupních připojení
   Řada výrobků obsahuje širokou škálu vstupních a výstupních konektorů pro distribuci napájení do většího počtu zásuvek 120 V, 208 V nebo 230 V. Velké množství vstupních a výstupních konektorů umožňuje uživatelům přizpůsobit se měnícím se nárokům na napájení. Společnost APC nabízí jednotky, které dodávají výkon až 14,4 kW s použitím jediného přívodního svazku.

   Maximální výška 182.9cm
   Maximální šířka 5.6cm
   Maximální hloubka 4.6cm
   Čistá hmotnost 7.34kg

   Producer's websites:

   http://www.apc.com/

   Send info

   Enquiry to product

   Your e-mail
   Enquiry

   Find better price on net?

   Your e-mail
   Price exc. VAT
   Price inc. VAT
   WWW
   Comment
   I'm interested in this product

   Send info about this product to friend

   Your e-mail
   Send to e-mail
   Comment

   Did you find an error?

   Fault description
   Your e-mail

   Discussion (0)