- Categories
- Producers
Aspire Flexus Peak černá, sada beztlačítkové e-cigarety
Producer
Aspire
Code
CIASPBL
Availability
Your price exc. VAT
15.33 EUR
VAT
21%
Regular selling price inc. VAT
18.59 EUR
The discount is calculated against the lowest regular selling price for which the product was sold in the last 30 days before the start of the discount event.
Your price inc. VAT
18.55 EUR
Price guarantee
Find better price on net?
Inform us!
Warranty
24 Month
Prodejna s DPH
18.55
EUR
Order
Warning
There are nicotine-containing products on this site. These products are intended only for persons over 18 years of age.
By clicking on the "Enter" button, I declare that I am over 18 years of age and will not allow anyone who is incompetent or underage to access the data.

Product details
Nadčasový design klasického pod systému stále patří mezi nejoblíbenější varianty, Aspire Flexus Peak navíc přichází s moderním prvkem v podobě průhledného panelu. Celkově nabízí e-cigareta malé rozměry, díky kterými se krásně vejde do kapsy nebo tašky a nezabere příliš mnoho místa. Stále však nabízí dostatečně silnou baterii o kapacitě 1000mAh, se kterou si užijete pohodové vapování na jedno nabití. O Stavu baterie Vás neustále informuje barevný LED indikátor, díky kterému budete vědět, kdy je potřeba baterii nabít pomocí rychlého USB-C portu.
Aspire Flexus Peak není vybaveno displej a ani tlačítkem, přesto nabízí jednoduché nastavení výkonu ve třech úrovních. Jak je to možné? Stačí prostě třikrát rychle po sobě vysunout a zasunout pod z baterie a zpět do baterie, takto pak zvolíte jednu ze tří úrovní výkonu, kdy každá je znázorněna vlastní barvou jasného LED indikátoru. Bez tlačítka navíc odpadá jeho držení během vapování, takže na Vás čeká systém automatického žhavení, kdy si stačí potáhnout z náustku a okamžitě se začne tvořit pára. Samozřejmostí jsou také důležité ochrany pro bezpečné vapování, mezi které patří ochrany proti přebití, podbití, zkratu, vysoké teplotě a příliš dlouhému žhavení.
Baterii Flexus Peak v sadě doplňuje nezbytný plastový pod s nadstandardním objemem 3ml. V něm se pravidelně mění AF žhavící hlava, samotný naplněný pod s nainstalovanou hlavou pak do baterie prostě zasunete. V balení najdete dvě hlavy s mesh spirálkami. Zatímco s předinstalovanou hlavou s odporem 0,6ohm si užijete utažené potahy přímo do plic, náhradní hlava s odporem 1ohm nabídne vapování pusa-plíce. Pomocí jednoduché páčky si snadno přizpůsobíte volnost potahu a množství přiváděného vzduchu do e-cigarety. Očekávat tak můžete čistou chuť a bohaté mraky páry v každém potahu.
Obsah balení a parametry
1x Aspire Flexus Peak baterie
1x Aspire Flexus Peak pod 3ml
1x žhavící hlava AL Meshed 0,6ohm - předinstalovaná
1x žhavící hlava AL Meshed 1ohm
1x USB-C kabel
Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.
Rozměry: 101,7mm x 29,5mm x 17mm
Objem: 3ml
Nastavitelný výkon: nízký / střední / vysoký
Baterie: 1000mAh
Nabíjení: USB-C port (5V/2A)
Kontakt: magnetický
Vapování: potahem
Baterie a nabíjení
Klasický design Aspire Flexus Peak umožnil do těla z kovové slitiny a plastu uložit baterii o kapacitě 1000mAh. Ta nabízí nejen dostatečnou výdrž pro celý den vapování, ale také ideální výkon pro dostupné žhavící hlavy. K nabíjení slouží rychlý USB-C port a stav baterie je indikován barevnou LED.
Nastavení
Nastavit e-cigaretu lze i bez displeje a bez tlačítka. Jak? Pomocí podu. Třikrát rychle po sobě pod z baterie vysuňte a opět jej do ní zasuňte, abyste si nastavili jednu ze tří úrovní výkonu.
Žhavící hlava
V balení najdete dvě AF hlavy s mesh spirálkami pro okamžité a rovnoměrné žhavení. Zajistí tak nejen bohatou páru, ale také i věrné podání chuti. Do podu se hlava jednoduše zasune. Zatímco hlava s odporem 0,6ohm je určená pro utažené potahy přímo do plic, hlava s odporem 1ohm se hodí pro vapování pusa-plíce.
Product manager:
Milan Záhorský, 233 320 590, 602 215 334, zahorsky@nc.cz
Products classification
Send info
Enquiry to product
Find better price on net?
Send info about this product to friend
Did you find an error?
Video
Discussion (0)