0
Basket is empty
0

  Prusament PETG Jet Black 1kg Refill

  Prusament PETG Jet Black 1kg Refill
   
  Producer
  Code
   PLPPET17BLR 
  Your price exc. VAT
  22.30 EUR
  VAT
  21%
  Your price inc. VAT
  26.98 EUR
  Price guarantee
  Find better price on net?  Inform us!
  Warranty
  24 Month
  Prodejna s DPH
  26.98  EUR

   Product details

   Prusament PETG Jet Black 1kg Refill

   Co můžete očekávat?
   Prusament Refill is an environment-friendly way to refill your empty Prusament spool. Once you run out of Prusament and the spool is empty, simply remove the spool's sides and attach them to Prusament Refill which comes wound on a spool core.
   Every Prusament Refill we made is up to the high quality standards of our in-house made filaments and is well-secured for transport, so you don't have to worry about tangled spools.

   Prusament PETG je náš vlastní in-house vyráběný filament. Celý proces jeho výroby je důkladně monitorován a měřen - díky tomu můžeme garantovat výrobní odchylku ±0.02mm a vysokou stálost barev. Všechny parametry každé cívky, kterou vyrobíme, si můžete zkontrolovat na prusament.com. Podívejte se na ukázkovou cívku!


   Vyrobeno in-house Josefem Průšou
   Prusa Research je jediný výrobce 3D tiskáren s vlastními linkami na výrobu filamentu. Naše zkušenosti se 3D tiskem jsou klíčem k výrobě kvalitního filamentu.


   Prémiová kvalita materiálů a důkladné testování
   Celý proces výroby je bedlivě monitorován a měřen je – průměr filamentu, stálost barvy a mechanické vlastnosti – tím zaručíme, že je každá cívka dokonalá.


   ± 0,02 mm Garantovaná výrobní tolerance
   Nevěříme, že je průmyslový standard 0,05 mm dostatečný pro perfektní 3D výtisky. Proto garantujeme přesnost ± 0,02 mm pro většinu materiálů a vysokou stálost barev v našich filamentech.


   Kvalita, kterou si můžete zkontrolovat
   Jsme jediným výrobcem, který poskytuje možnost kontroly parametrů každé cívky s filamentem. Naskenujte QR kód na cívce a prohlédněte si všechny podrobnosti online (zkontrolujte ukázkovou cívku).

   Přečtěte si základní informace o Prusamentu v článku na webu blog.prusa3d.com nebo na Prusament.com!
   O PETG
   PETG je velmi houževnatý materiál s dobrou tepelnou odolností. PETG má univerzální využití, ale je zejména vhodný pro tisk mechanických částí. Je možné jej použít v interiérech i exteriérech. PETG má velmi malou tepelnou roztažnost, na podložce se tedy nekroutí a tudíž není problém s tiskem velkých modelů. Díly na naše tiskárny jsou tištěny právě z PETG!

   PETG je jedním z našich oblíbených materiálů pro 3D tisk. Tisknout s ním je téměř stejně snadné jako s PLA, ale na rozdíl od PLA může nabídnout mnoho lepších mechanických vlastností. Písmeno G v zkratce PETG označuje glykol, který se přidává během výrobního procesu. Glykol modifikuje vlastnosti PET, aby byl méně křehký, snadnější pro tisk a více průhledný při tisku s poloprůhlednými variantami. PETG má nízkou tepelnou roztažnost, takže i při tisku velkých modelů se zřídkakdy zkroutí a odlepí od vyhřívané podložky. PETG je navíc houževnatý, tak akorát pružný a díky tomu se při namáhání často jen dočasně prohne, což zabrání prasknutí.

   Na rozdíl od PLA nebo ABS, PETG má tendenci trochu stringovat, neboli při přejezdu tahat tenká vlákna plastu. Můžete s tím bojovat zvýšením retrakce a snížením teploty, ale pokud používáte naše přednastavené profily v Prusa Sliceru, udělali jsme to již za vás a míra stringování by měla být minimální. Pokud se s ním přesto setkáte, můžete se ho zbavit tím, že hotové výtisky rychle (několik vteřin) přejedete horkovzdušnou pistolí.

   Pokud se vypořádáte se stringováním a odkapáváním filamentu a silnou adhezí filamentu, dostanete velmi odolné výtisky. Díky slušné tepelné odolnosti jsou výtisky z PETG vhodné i pro venkovní užití.

   Tiskové nastavení
   Tryska 250 °C
   Vyhř. podložka 70-90 °C

   Základní vlastnosti
   Výhody:
   -Vysoká teplotní odolnost
   -Snadný tisk
   -Malá smrštivost a kroucení
   -Síla a odolnost
   -Jednoduché broušení

   Nevýhody:
   -Nevhodné pro drobné díly
   -Možnost stringování
   -Horší kvalita přemostění

   Poznámky
   Toto PETG bylo vyrobeno přímo v Prusa Research.

   Tento 1,75mm filament byl vyroben s přesností +- 0,02 mm

   Product manager:

   Milan Záhorský,  233 320 590,  602 215 334,  zahorsky@nc.cz

   Send info

   Enquiry to product

   Your e-mail
   Enquiry

   Find better price on net?

   Your e-mail
   Price exc. VAT
   Price inc. VAT
   WWW
   Comment
   I'm interested in this product

   Send info about this product to friend

   Your e-mail
   Send to e-mail
   Comment

   Did you find an error?

   Fault description
   Your e-mail

   Discussion (0)

   Related documents