0
Basket is empty
0

  Razer Raiju Tournament Edition

  Razer Raiju Tournament Edition

  Sale

  Producer
  Razer
  Code
   HZRZ0002 
  Part No.
  RZ06-02610100-R3G1
  Your price exc. VAT
  91.72 EUR
  Recycle fee
  0.06 EUR , VAT:  21%  (Komponenty a příslušenství založené na mechanickém)
  Your price  with RF*
  91.72 EUR
  VAT
  21%
  Your price inc. VAT
  110.98 EUR
  Price guarantee
  Find better price on net?  Inform us!
  Warranty
  24 Month
  Prodejna s DPH
  110.98  EUR
  Product Rating
  Rated 0x

   Product details

   Razer Raiju Tournament Edition

   STAV: Nový, originálně zabalený produkt. Jedná se o VÝPRODEJ nadbytečných skladových zásob.

   Razer Raiju Tournament Edition je první kombinovaný Bluetooth i drátový gamepad, který má mobilní konfiguracní aplikaci, umožnující vzdálené ovládání funkcí od premapování multifunkcních tlacítek až po nastavení citlivosti spouští. Mechanická tlacítka poskytují príjemne mekký stisk s citelnou hmatovou odezvou. Raiju Tournament Edition také nabízí dokonalé ovládání se ctyrmi multifunkcními tlacítky a Trigger režimem pro rychlou strelbu. Prepínat lze mezi 3 režimy pripojení: PS4, USB a PC, bez nutnosti manuálního opetovného párování.

   Raiju Tournament Edition je dodáván s radou dalších tlacítek pro pokrocilé hraní her - 4 multifunkcní tlacítka s možností prepínání. Vychutnejte si dokonalou presnost ovládání na dosah ruky, když ovládáte soucasne daleko víc herních prvku.

   Když jste v boji, delá každá milisekunda velký rozdíl. Když je aktivován režim rychlospoušte, sníží mechanické spínace výrazne aktivacní vzdálenost spouští a umožní extra rychlou strelbu pro dosažení konkurencní výhody.
   Prenastavení multifunkcních tlacítek, nastavení možností citlivosti spouští, nebo jemné vyladení intenzity vibrací pro nejlepší zážitek ze hry - vše lze jednoduše nastavit pomocí mobilní aplikace.

   Raiju Tournament Edition je ovladac, který nabízí jak Bluetooth, tak kabelové pripojení. Vychutnejte si úplnou svobodu hraní treba bezdrátove doma, nebo u svých nejlepších kamarádu… a pak jednoduše prepnete behem hry na kabel. Volba je na tobe.

   Zažijte to jako první. Raiju Tournament Edition obsahuje tlacítka Razer ™ Mecha-Tactile Action, které poskytují jedinecnou kombinaci mekkého stisku s ostrou hmatovou odezvou. Na Razer Raiju Tournament Edition mužete premapovat tlacítka a zapnout režim rychlospouští, nebo si zvolíte Razer Raiju Ultimate a posunete možnosti prenastavení ješte o notný kus dál, od výmeny palcových joysticku, osvetlení Razer Chroma ™ až po rychlý prístup k dalším funkcím.

   Součástí balení NENÍ CZ a Sk návod
   Návod k produktu si můžete vyhledat na stráchách:    https://www.navod-k-obsluze.cz/

   Send info

   Enquiry to product

   Your e-mail
   Enquiry

   Find better price on net?

   Your e-mail
   Price exc. VAT
   Price inc. VAT
   WWW
   Comment
   I'm interested in this product

   Send info about this product to friend

   Your e-mail
   Send to e-mail
   Comment

   Did you find an error?

   Fault description
   Your e-mail

   Discussion (0)