0
Basket is empty
0

  Product is discard!

  Product is never more offered.

  Contact product manager please:

  Prodejna Praha

  info@nc.cz

  Sony PS5 - PlayStation 5 B Chassis + kód hry H.F.W.

  Sony PS5 - PlayStation 5 B Chassis + kód hry H.F.W.

  Sale

  Producer
  Sony
  Code
   HZSOPS5BK 
  Part No.
  PS719418498

   Product details

   Sony PS5 - PlayStation 5 B Chassis + kód hry H.F.W.

   STAV: Nové, hra nepoužita, vše originál zabaleno, avšak krabice byla rozbalená, což je na krabici vidět.

   Obsah balení:
   - herní konzole Playstation 5 • interní paměť 825 GB (667 GB dostupných uživateli) • podpora HDR a 4K/8K • 8jádrový procesor AMD Zen 2 • grafický čip AMD RDNA 2 • Blu-ray mechanika • LAN (Ethernet), Wi-Fi ac, Bluetooth 5.1 • HDMI, 3× USB-A, 1× USB-C
   - herní ovladač DualSense 1 ks
   - kabel HDMI
   - kabel USB
   - napájecí kabel
   - stojan
   - kód ke stažení hry Horizon Forbidden West

   PlayStation 5 disková verze - balení s digitálním voucherem hry Horizon: Forbiden West.

   Konzole PS5™ ti přináší zcela nové herní zážitky, které jsi ještě nikdy nezažil.

   Nepřekonatelně rychlý disk SSD ti zajistí bleskurychlé načítání, díky haptické odezvě, adaptivním spouštím a 3D zvuku zažiješ ještě hlubší herní prožitek a těšit se můžeš také na fantastické hry pro zbrusu novou generaci konzolí PlayStation®.

   Blesková rychlost
   Užij si výkon speciálního procesoru, grafiky a jednotky SSD s integrovanými vstupy/výstupy, přepisující pravidla toho, co konzole PlayStation dokáže.

   Ohromující hry
   Kochej se neuvěřitelnou grafikou a vychutnej si nové funkce konzole PS5.

   Dechberoucí zábava
   Vychutnej si hlubší herní prožitek s podporou haptické odezvy, adaptivních spouští a technologie 3D zvuku.

   Nepřekonatelně rychlý disk SSD vám zajistí bleskurychlé načítání, díky haptické odezvě, adaptivním spouštím a 3D zvuku zažijete ještě hlubší herní prožitek a těšit se můžete také na fantastické hry - PlayStation 5.

   Je poháněná osmijádrovým procesorem AMD Zen 2, který je vyráběn 7nm technologií.
   O okamžitý start každé hry a její plynulý chod se postará SSD disk.
   Přináší sebou výrazně vylepšený ovladač s haptickou odezvou - nový název - DualSense.
   Samozřejmostí je podpora Ray Tracingu, který zapříčiňuje dokonalé vykreslování světelných paprsků.
   Kód ke stažení hry Horizon Forbidden West.

   Odebírejte naše videa, ať vám žádná novinka neunikne

   Plnohodnotné hraní ve 4K
   Nemějte strach, že byste s novým PlayStationem 5 nedopřáli vaší 4K televizi to nejlepší. Výkon osmijádrového procesoru AMD Zen 2 a grafiky Navi se postarají o co nejhladší chod. A díky integrovanému SSD disku vás nebudou trápit ani dlouhé načítací obrazovky.


   Dejte vibracím sbohem. Přichází haptická odezva
   S novou konzolí samozřejmě přichází i vylepšený bezdrátový ovladač DualSense. Asi nejzásadnější změnou ovladače DualSense je přidání haptické odezvy, která se postará o ještě emotivnější zážitek ze hry. Spolehnout se tak můžete na skvělý zážitek třeba při závodech v autech, kdy vám haptická odezva poskytuje věrný odpor při řízení vaší káry. Díky přizpůsobitelným zadním tlačítkům L2 a R2 si jízdu užijete ještě o trochu více. Budete mít možnost upravit sílu mačkání podle toho, v jakém autě zrovna jedete. Ve starším to dá totiž více práce než v novějším, což by mělo navodit opět reálnější atmosféru. Zůstáva pak, i když trochu pozměněné podobě, tradiční rozložení ovládacích prvků D-pad či analogových páček. Na ovladači DualSense na první pohled také neuvidíte tlačítko sdílení, které nahradilo tlačítko s názvem Create, které slouží pro pokročilé sdílení obsahu mezi přáteli a okolním světem. Nový Dualshock také nabídne baterii s vyšší kapacitou, kompatibilitu s rozhraním USB-C, ale i vylepšený reproduktor.


   PlayStation — domov skvělých her
   Tajemství úspěšných herních konzolí se skrývá především v nabídce her. A s tou PlayStation nikdy neměl problém. Jaké tituly bychom si z jeho bohaté historie přáli znovu vidět na PlayStationu 5? Mrkněte na náš seznam.

   Klíčové vlastnosti
   Herní konzole PS5 s mechanikou. Možnost hraní ve 4K. Přepracovaný DualSense ovladač součástí. Osmijádrový procesor AMD Zen 2 vyráběn 7nm technologií. O plynulý chod a krátké načítací obrazovky se postará SSD disk. Podpora Ray Tracingu, který zapříčiňuje dokonalé vykreslování světelných paprsků. Kód ke stažení hry Horizon Forbidden West.

   Nejlepší dárek pro hráče
   S dárkovými kartami PlayStation Store můžete nakoupit hry a další obsah kdykoliv. Rychle dokoupíte například FUT Pointy do FIFY, V-Bucks do populární hry Fortnite, Battle Pass do hry Call of Duty Warzone a mnohé další tituly. Zakoupený produkt máte ihned k dispozici a výdaje máte vždy pod kontrolou. Ideální jako dárek pro hráče - pokud sami nevíte, co vybrat, dáte mu na výběr z tisíců titulů na PlayStation Store. Kartu lze aktivovat velice jednoduše, z konzole, z PC či z aplikace na telefon.


   Products classification

   Send info

   Enquiry to product

   Your e-mail
   Enquiry

   Find better price on net?

   Your e-mail
   Price exc. VAT
   Price inc. VAT
   WWW
   Comment
   I'm interested in this product

   Send info about this product to friend

   Your e-mail
   Send to e-mail
   Comment

   Did you find an error?

   Fault description
   Your e-mail

   Discussion (0)

   Related products

   Cesta nového hrdiny v další akční adventuře od Marvelu Spiderman patrí mezi nejoblíbenejší superhrdiny od Marvelu. Nyní i vy se mužete nechat pokousat pavoukem, abyste získali skvelé superschopnosti. Prevlecte se do kostýmu pavoucího muže a vydejte se bo

   64.22 EUR 

   inc. VAT

   The discount is calculated against the lowest regular selling price for which the product was sold in the last 30 days before the start of the discount event.
   53.04 EUR 

   exc. VAT

   64.18 EUR 

   inc. VAT