0
Basket is empty
0

    Síťové prvky

    Status

    Price

    EUR
    EUR

    Parameter filter

    Detailed searching

    Order by

    default order - products in stock according to sales in 60 days in descending order
    up down

    Store filter

    Store

    1000 products
    50 pages

    Items per page:

     
     

    Stíněná LAN rozbočka FTP/STP, 1xRJ45 -> 2x RJ45 (rozdvojka/spojka)

    3.17 EUR 

    exc. VAT

    3.84 EUR 

    inc. VAT

    Řízené L2 funkce, zabezpečení a L3 směrování Kompaktní sada CLI příkazů a webové uživatelské rozhraní Statický routing a MSTP PoE modely s výkonem až 370W Duální firmware a konfigurace Kompaktní CLI přes Telnet Podporuje kompaktní sadu CLI příkazů pro

    135.88 EUR 

    exc. VAT

    164.42 EUR 

    inc. VAT

    19" UTP Patch panel DATACOM 24 port - novinka ve své kategorii !!! - konstrukce panelu umožňuje snadnou instalaci - panel usnadňuje i následnou organizaci kabelů - 19" Patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 3 x 8 pozic zářezového pol

    49.43 EUR 

    exc. VAT

    59.81 EUR 

    inc. VAT

    Rozšiřuje vaše PC nebo notebook o další síťové rozhraní přes USB 3.0 port.

    6.62 EUR 

    exc. VAT

    8.01 EUR 

    inc. VAT

    Popis S tímto kabelovým testerem od Delocku lze síťové kabely rychle a snadno otestovat. Chcete-li otestovat již nainstalované kabely, lze odnímatelnou vzdálenou jednotku vyjmout z přístroje. Funkce vyhledávače portů signalizuje připojený port na switc

    21.96 EUR 

    exc. VAT

    26.57 EUR 

    inc. VAT

    Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a spravovat p

    1 985.60 EUR 

    inc. VAT

    The discount is calculated against the lowest regular selling price for which the product was sold in the last 30 days before the start of the discount event.
    1 640.83 EUR 

    exc. VAT

    1 985.40 EUR 

    inc. VAT

    Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a sp

    858.60 EUR 

    exc. VAT

    1 038.90 EUR 

    inc. VAT

    Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a sp

    4 133.97 EUR 

    exc. VAT

    5 002.10 EUR 

    inc. VAT

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní

    12.70 EUR 

    inc. VAT

    The discount is calculated against the lowest regular selling price for which the product was sold in the last 30 days before the start of the discount event.
    9.93 EUR 

    exc. VAT

    12.01 EUR 

    inc. VAT

    MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní

    13.33 EUR 

    exc. VAT

    16.13 EUR 

    inc. VAT

    HS48-2400 je pasivní PoE injektor se zabudovaným 24V/2A zdrojem sloužící pro napájení většiny RouteBOARDů a Ubiquiti produktů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V. Součástí balení je i napáje

    9.89 EUR 

    exc. VAT

    11.97 EUR 

    inc. VAT

    AmlpliFi HD není jen běžný router, jde o kompletní ultimátní systém, který obsahuje router jako hlavní jednotku a dvě Mesh jednotky pro pokrytí prostoru až 1850 m2. V sadě jsou zařízení s inovativním, moderním a elegantním designem. Nastavení celého syst

    305.95 EUR 

    exc. VAT

    370.20 EUR 

    inc. VAT

    Napájecí zdroj 12V, 3A, 36W Fyzické charakteristiky Konstrukce: S napájecím kabelem Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Napájení LED indikace: Ano Typ: Spínaný Výkon [W]: 36 Výstupní napětí [V]: 12 Výstupní proud [A]: 3

    14.44 EUR 

    inc. VAT

    The discount is calculated against the lowest regular selling price for which the product was sold in the last 30 days before the start of the discount event.
    6.85 EUR 

    exc. VAT

    8.29 EUR 

    inc. VAT

    Ubiquiti UniFi AC HD je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 4x4 MU-MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1733+800 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2. Toto UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky vysokému výk

    263.51 EUR 

    exc. VAT

    318.84 EUR 

    inc. VAT

    Ubiquiti UniFi AC HD je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 4x4 MU-MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1733+800 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac/ac-wave2. Toto UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a díky vysokému výk

    1 258.99 EUR 

    exc. VAT

    1 523.37 EUR 

    inc. VAT

    Napájecí zdroj 12V, 1A, 12W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 140 Napájení LED indikace: Ano Typ: Spínaný Výkon [W]: 12 Výstupní napětí [V]: 12 Výs

    4.58 EUR 

    exc. VAT

    5.54 EUR 

    inc. VAT

    Napájecí zdroj 18V, 1A, 18W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX. Technické parametry Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 140 Napájení LED indikace: Ano Typ: Spínaný Výkon [W]: 18 Výstupní

    5.25 EUR 

    exc. VAT

    6.35 EUR 

    inc. VAT

    DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, Industrial Ver. 1000Base-SX, 850nm

    21.29 EUR 

    exc. VAT

    25.76 EUR 

    inc. VAT

    CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm

    14.47 EUR 

    exc. VAT

    17.51 EUR 

    inc. VAT

    Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je smart switch s 24 Gbitovými eth porty a dvěma SFP porty s montáží do 1U pozice poháněný operačním systémem SwOS. SwOS poskytuje základní možnosti nastavení smart switche a několik pokročilých funkcí jako port-port fo

    143.27 EUR 

    inc. VAT

    The discount is calculated against the lowest regular selling price for which the product was sold in the last 30 days before the start of the discount event.
    117.97 EUR 

    exc. VAT

    142.74 EUR 

    inc. VAT

     
     
    • N

      News

    • S

      Sale

    • S

      Special offer

    • O

      Offten price change

    • S

      Sale out

    • S

      Sale out

    • Praha

      - Praha
    • DOD

      - External store
    • in stock

      available in 48 hours

      in stock partially

      not in stock

      click to icons to display detailed stock request

    • RF*

      - Recycle fee exc. VAT
    • Points/qty

      - product point value in promotion
    • v

      variants

      set - of components in virtual product, (components can be sold separately)
    • hook - product to which other products are added automatically (e.g. source + chord)