0
Basket is empty
0

    Síťové prvky

    Status

    Price

    EUR
    EUR

    Parameter filter

    Detailed searching

    Order by

    up down

    Store filter

    Store

    1000 products
    50 pages

    Items per page:

     
     

    General Interfaces DXS-1210-12TC 8-port 10GBASE-T 2-port SFP+ 2-port 10GBASE-T/SFP+ combo design Port Standard & Functions IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.

    976.75 EUR 

    exc. VAT

    1 181.87 EUR 

    inc. VAT

    Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými + 2 SFP + 2 SFP+ porty a celkovou propustnost 70 Gbps. Jeho největší předností je gigabi

    609.66 EUR 

    exc. VAT

    737.69 EUR 

    inc. VAT

    Gigabitový L2 opticko-metalický switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-12F v 19" rackmount provedení, L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 56W. EdgeSwitch ES-12F je plně managovatelný switch se 4x GLAN + 12x SFP porty a celkovou propustností 32Gbps. Ve

    157.43 EUR 

    exc. VAT

    190.50 EUR 

    inc. VAT

    Výstupní napětí: 24V DC Vstupní napětí: 85V-264V AC/120V-375V DC Proud: 6,5A Výkon: 150W Počet fází: 1-fáze Krytí: IPX0 Materiál pouzdra: hliník Ochrana proti: přetížení/přepětí/zkratu/přehřátí Dimensions (L x W x D): 178 x 97 x 38 mm Dimensions (L x W

    21.88 EUR 

    exc. VAT

    26.48 EUR 

    inc. VAT

    Okamžité rozšíření vašeho počítače nebo notebooku o dvoupásmovou síť Wi-Fi třídy AC1900 Výkonná konfigurace antén 3×4 s technologií MIMO využívající dvě třípolohové externí antény a technologie ASUS AiRadar pro přizpůsobení vyzařovacího diagramu zajišťují

    57.73 EUR 

    exc. VAT

    69.85 EUR 

    inc. VAT

    Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-8-150W v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 150W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými + 2 gigabitovými SFP porty a celkovou propustnost 10 Gbps. Jeho největší předností je gigabitov

    157.39 EUR 

    exc. VAT

    190.45 EUR 

    inc. VAT

    The DWR-953 Wireless AC1200 4G LTE Multi-WAN Router allows you to seamlessly switch to a 4G LTE mobile internet backup network when your broadband internet goes down, with download speeds of up to 150 Mbps2, so you can keep using the internet without inte

    107.37 EUR 

    exc. VAT

    129.91 EUR 

    inc. VAT

    28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green) Aktivní řízení provozu pro konvergované síťo

    744.43 EUR 

    exc. VAT

    900.76 EUR 

    inc. VAT

    52-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 48x Gigabit metal + 4x 10GbE SFP+ ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green) Aktivní řízení provozu pro konvergované síťo

    1 032.38 EUR 

    exc. VAT

    1 249.18 EUR 

    inc. VAT

    100 cm 10GbE Direct Attach SFP+ Cable Compatible with: DGS-1510 Series DGS-3420 Series DGS-3620 Series DGS-6600 Series DXS-1100 Series DXS-1210 Series DXS-3400 Series DXS-3600 Series

    100.58 EUR 

    exc. VAT

    121.70 EUR 

    inc. VAT

    ACOMNIRPSMA je 2.4 GHz 5dBi dipol anténa s RSMA-male konektorem. Velmi vhodné pro BaseBox2 (RB912UAG-2HPnD-OUT) a díky 2 kusům této antény můžete snadno mít 2x2 MIMO 2,4 GHz Access Point. Tím můžete mít "2.4 GHz OmniTik", ideální pro kempy, přívěsové park

    4.54 EUR 

    exc. VAT

    5.50 EUR 

    inc. VAT

    Ubiquiti Networks sjednotilo bezpečnostní bránu, směrovač dat a zabezpečení sítě. UniFi Security Gateway PRO kombinuje pokročilé bezpečnostní funkce s vysokým výkonem routování v kompaktním a cenově dostupném řešení. Tento malý směrovač umožňuje až 1 mili

    211.85 EUR 

    exc. VAT

    256.34 EUR 

    inc. VAT

    Kvalitní pozlacená redukce s konektory N-male a RSMA-female. Vhodné pro konverzi antén s N female konektorem na RSMA female. Bezdrátové frekvence [GHz]: 0 až 6 Konektory: RSMA female - N male Konektory: N male - RSMA female Pozlacený povrch: Ano

    3.37 EUR 

    exc. VAT

    4.08 EUR 

    inc. VAT

    Toto vysoce výkonné řešení NAS (Network Attached Storage) vám umožní mít média v bezpečí na jednom místě a přistupovat k nim odkudkoli. S My Cloud EX2 Ultra budete moci automaticky synchronizovat obsah počítačů, snadno sdílet soubory a složky a využívat n

    517.20 EUR 

    exc. VAT

    625.82 EUR 

    inc. VAT

    ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také s

    6.80 EUR 

    exc. VAT

    8.22 EUR 

    inc. VAT

    ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se

    6.64 EUR 

    exc. VAT

    8.04 EUR 

    inc. VAT

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními p

    9.07 EUR 

    exc. VAT

    10.97 EUR 

    inc. VAT

    WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními p

    7.19 EUR 

    exc. VAT

    8.70 EUR 

    inc. VAT

    ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Dosah

    10.44 EUR 

    exc. VAT

    12.63 EUR 

    inc. VAT

    ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Konektory: (2) LC Optika Dosah [km]: 10 Formát:

    16.71 EUR 

    exc. VAT

    20.22 EUR 

    inc. VAT

     
     
    • N

      News

    • S

      Sale

    • S

      Special offer

    • O

      Offten price change

    • S

      Sale out

    • S

      Sale out

    • Praha

      - Praha
    • DOD

      - External store
    • in stock

      available in 48 hours

      in stock partially

      not in stock

      click to icons to display detailed stock request

    • RF*

      - Recycle fee exc. VAT
    • Points/qty

      - product point value in promotion
    • v

      variants

      set - of components in virtual product, (components can be sold separately)
    • hook - product to which other products are added automatically (e.g. source + chord)

    The operation of our website nc.cz we use so-called cookies. Cookies are files used to customize site content to measure its performance and generally to ensure your maximum satisfaction. By using this site, you agree with the way the cookie treat. More info...